Podbrdsko XXIII – 2016 (30,-)

Věra Smolová: K počátkům Příbrami – 800 let od první písemné zmínky o Příbrami. Jiří Pešta: Vražda v žežické myslivně v roce 1816. Miroslav Král: Josef Brousek – významný hasičský činovník, starosta Hubenova a spisovatel. Kristýna Doležalová: Osudy příbramské rodiny Wallenfelsů. Josef Velfl: 130 let příbramského muzea. Pavel Hynčica: Břekova Lhota na Sedlčansku v díle Jaroslava Habra. Hana Pátková: Poznámky k historii jízdního odboru Sokola v Příbrami. Martin Jindra: Stavba sboru Mistra Jakoubka ze Stříbra na Březových Horách. František Bártík: Tábor Vojna na počátku 50. let minulého století. Jan Dvořák: Z historie příbramské MHD. Martin Lang: Ke zrušení Vojenského újezdu Brdy – dokončení. Vznik Chráněné krajinné oblasti Brdy. Markéta Pavlíková, Theodora Popova, Zuzana Všetečková: Znovu odkrytá nástěnná malba „Průvod a Klanění tří králů“ v presbytáři kostela sv. Martina v Sedlčanech. Arnošt Vošahlík: 150 let od tragické války prusko-rakouské. Kristýna Doležalová: Otto Kohn Zalužanský (1899–1942). Tomáš Fajkus: Historie korkyňské školy a místní pověsti zapsané Františkem Váňou z Korkyně. Vladimír Rys: František Rys (1892–1963) – rodinná vzpomínka. Václav Trantina: Vladimír Pechar – muzikant, výtvarník a skaut. Věra Smolová: Životní jubileum PhDr. Stanislava Poláka. Ivana Pálková, Marie Šikolová: Vzpomínka na PhDr. Vladimíra Vepřeka. Lucie Kruchňová: Tenkrát v Sedlčanech – recenze.