leden-březen:
říjen-prosinec:
Út-Pá: 9-12 a 13-16
Ne: 13-16

Podbrdsko XVI – 2009 (120,-)

Věra Smolová: Knín Hor Zlatých – starý nebo nový?, Karel Žák: Přínos výzkumu nivních sedimentů Litavky k poznání osídlení Příbramska ve 13. století, Jan Kilián: Rod Vtelenských ze Vtelna na Hluboši, Jiří Úlovec: O tvrzi a zámku v Obděnicích u Vysokého Chlumce, Ivan Kirchner, Václav Trantina: Pivovary vysokochlumeckého panství, Adéla Šmilauerová: Johann Hoffmann a jeho působení v Březnici, Martin Lang: Připomínka výročí zaražení dolu Vojtěch v Příbrami – Březových Horách, Josef Velfl: K výročí zaražení dolu Anna v Příbrami – Březových Horách, Hana Pátková: Knihy ohlášek při bohoslužbách a knihy „ordo divinorum“ jako pramen pro výzkum drobných památek středních Brd, Jan Hartman: Karel Mareš a noční létání, František Bártík: Destrukce sochy Klementa Gottwalda v Příbrami, Petr Šída: Neolitická broušená sekera z Kozích Hor, Lenka Blažková, Klára Posekaná: Nové přírůstky ve Sbírce Hornického muzea Příbram za rok 2008, Jiří Chvátal: 75 let hokeje v Sedlčanech, Václav Brož: Jak začalo a proč skončilo Třídenní putování Sedlčanskem, Václav Trantina: Před 50 lety vznikla v Příbrami profesionální divadelní scéna, K jubileu PhDr. Jana Beránka, CSc., Josef Velfl, Václav Trantina: Jan Čáka osmdesátiletý, Rastislav Korený: PhDr. Jaroslav Kudrnáč, CSc. zemřel, Rastislav Korený, Veronika Machačová: Zpráva o činnosti archeologického pracoviště Hornického muzea Příbram od 2. 4. 2007 do 1. 4. 2009.

2013  ©  Městské muzeum Sedlčany     Přihlásit se